Bok Bok, nourish by 5:55 party

Zrzut-ekranu-2018-01-23-o-16.20.03-1170x660

Jeżeli myśleliście, że w tę zimę będziemy grzecznie leżeć pod kocykiem w oczekiwaniu na cieplejsze dni, to się przeliczyliście! Nie potrafimy ustać w miejscu i dlatego wraz z poznańskim kolektywem 5:55 trzeciego lutego organizujemy muzyczne święto w klubie Projekt Lab. Na dwóch scenach zagra kilkunastu dj i producentów z czterech europejskich krajów.

Zaczniemy od gwiazdy głównej czyli brytyjskiego producenta Bok Bok (jego Boiler Room’y). Jest on założycielem londyńskiej wytwórni Night Slugs oraz autorem wielu produkcji dla wspaniałej amerykańskiej wokalistki Kelela. Tego wieczoru na main stage zagrają również Buszkers, którego możecie kojarzyć z cotygodniowego grania na antenie U Know Me Radio, Przybysz z ekipy Czeluść oraz Combs i Raq.

Bar stage zostanie przejęty przez kanał muzyczny nourish, który może pochwalić się osiągnięciem 180tys subskrycji na portalu YouTube! Zagrają na nim pochodzący z Norwegii Wiliam French, wiedeński producent Sora oraz przedstawiciel polskiej sceny muzycznej snorbes.

Na imprezę możecie zapisywać się TUTAJ
Bilety w cenie 15zł w przedsprzedaży.
20zł lista facebook do 0:00 po 25zł
Do zobaczenia w Projekt Lab!