ATE x Carhartt WIP street night

ate_carhartt_wip_poznan_1

To była niesamowita noc! Podczas drugiej imprezy organizowanej wspólnie z marką Carhartt WIP znowu pokazaliśmy, że umiemy się bawić. Uznaliśmy, że Garncarska 4, przy której mieści się ATE to tym razem zbyt małe miejsce i zorganizowaliśmy imprezkę pod gołym niebem w poznańskim ogródku Peryskop. I był to strzał w dziesiątkę!

Klimatyczne plakaty ze zdjęciami z archiwum Carhartt WIP, barberzy strzygący gości, najlepsi DJ’e i darmowa pizza to tylko część atrakcji, które umilały wieczór 23 sierpnia. Brzmi dobrze? I tak właśnie było! Nic dziwnego, skoro siły połączyły jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek streetwearowych oraz ekipa ATE.

Długo nie zapomnimy widoku pękającego w szwach parkietu podczas imprezy ATE x Carhartt WIP street night. Cieszymy się, że byliście z nami i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania, które mamy nadzieję wspominać jeszcze lepiej! Tymczasem zapraszamy do sprawdzenia relacji z imprezy na zdjęciach poniżej, a selekcję najlepszych ubrań Carhartt WIP znajdziecie tutaj.