Carhartt WIP x Motown

carhartt_wip_motown_ate_poznan_1

Takie projekty zdarzają się niezwykle rzadko! Amerykańska marka Carhartt WIP oraz pochodzący z Detroit label Motown wydali kolekcję!

Już prawie 60 lat temu swoje pierwsze kroki zaczęła stawiać na ówczesne czasy mała wytwórnia muzyczna o nazwie Motown. Label skupiał się na afroamerykańskich brzmieniach z rodzajów muzyki takich jak: rap, funk, soul. Kilka lat działań i znakomity gust muzyczny pozwolił na pozyskanie do swojego grona artystów takich postaci jak: Marvin Gaye, The Jackson 5, Diana Ross czy nawet Stevie Wonder! Wytwórnia szybko zyskała rozgłos i już w roku 1962 dorobiła się swojej pierwszej platyny! Uzyskał to zespół The Miracles albumem Shop Around. Label pod koniec lat ’60 ustanawiał kolejne rekordy pod względem sprzedaży płyt i zdecydowanie pozostawiał konkurencje w tyle. Obecnie była siedziba firmy w Detroit została przekształcona w muzeum wytwórni.

I taka oto wielka wytwórnia płytowa połączyła siły wraz z również pochodzącą z Detroit marką Carhartt WIP. Cała kolekcje jest dosyć obszerna i w prześwietny sposób przeplatają się ze sobą dwie duże marki. Oczywiście w naszym sklepie dokonaliśmy mocnej selekcji i postanowiliśmy dla Was wybrać klasyczny tees oraz hoodie. Do ubrań jest dołączana dodatkowa etykieta zawierająca krótką historię marki Motown. Sprawdź już teraz markę Carhartt WIP w ATE!