Dołącz do nas!

praca_ate_poznan_fila

 

Aktualne czasy bez wątpienia zmuszają nas wszystkich do poszukiwań nowych rozwiązań życiowych. Piętno koronowirusa odczuwamy boleśnie, ale pomimo przeciwności losowych nie potrafimy poddać się i stać z założonymi rękoma.

Zapewne wielu z Was musiało mocno przeorganizować swój czynności codziennego życia a obecna sytuacja spowodowała większe lub mniejsze zmiany. W tym momencie wychodzimy naprzeciw i mamy dla Was ciekawą ofertę odbycia bezpłatnego 2 lub 3 miesięcznego stażu!

Do dalszego rozwoju naszej firmy oraz licznych pobocznych projektów poszukujemy osób, które wspomogą nas w działaniach związanych z:
-> social media (prowadzenie Facebook, Instagram, zaawansowane kampanie social media, influencer marketing)
-> copywriting (posty po polsku FB, angielski IG, opisy produktowe na sklep online)
-> poszukiwanie nowych brandów, dobory kolekcji do oferty sklepu

Jest to doskonała możliwość na zdobycie nowych umiejętności oraz uzyskanie doświadczenia. Zapewniamy pracę zdalną w rozwijającym się przedsiębiorstwie. Staż może odbywać się przez 2 lub 3 miesiące (do uzgodnienia indywidualnie). Niestety nie możemy zagwarantować pieniędzy, ale w zależności od wyników możemy zaproponować kilka niespodzianek a po odbytym stażu stałą pracę w naszym zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, wraz z kilkoma zdaniami o sobie na adres store@atepoznan.pl. W tytule prosimy o umieszczenie: CV – staż. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia!