Fieno Shoes w ATE

buty_fieno_low_wes_suede_black_2

Dziś streetwear i sneakersy kojarzą się głównie z potężnymi, międzynarodowymi producentami. Nie zapominajmy jednak o własnym podwórku! Fieno Shoes to polska firma, której buty możecie kupić w ATE!

Fieno Shoes w ATE - Low Trainer

Fieno Shoes powstało bardzo niedawno – w 2019 roku, jednak założyciele marki to osoby ze sporym doświadczeniem w projektowaniu i produkcji obuwia. Ich misją jest tworzenie unikatowych butów w tradycyjny sposób – każdą parę wykonują ręcznie. 

 

Nie łączmy jednak  tradycyjnego sposobu produkcji z przestarzałym designem! Fieno Shoes w świetny sposób łączy oldschool z nowoczesnym designem. Założycielom marki zależy na tym aby utrzymywać równowagę pomiędzy sportową modą uliczną a elegancją. Dzięki temu Fienos Shoe będą świetnym wyborem zarówno na letnią imprezę w plenerze jak i na wyjście wymagające bardziej stonowanego outfitu. 

 

W ATE znajdziecie trzy modele Fieno Shoes: Low Trainer, Low Classic oraz Low Wes Suede. 

 

Modele Low Trainer oraz Low Classic (dostępne w kilku wariantach kolorystycznych) wykonane są z połączenia skór licowych sprowadzanych z Włoch. Natomiast cholewka modelu Low Suede uszyta została z wysokiej jakości zamszu. Całość dopełnia delikatny logotyp marki umieszczony na języku. 

Fieno Shoes w ATE - białe buty Low Trainer

Buty Fieno Low Classic na jasnym tle

Żółte zamszowe buty Fieno Low Wes Suede

 

Fieno Shoes tworzy buty z myślą o tych, którzy cenią sobie wyjątkowość i klasykę w jednym. Niewielu producentów może pochwalić się tak tradycyjnym a jednocześnie efektywnym procesem tworzenia butów. Nie można również zapomnieć o świetnej cenie!

Nie czekaj i wybierz idealny model Fieno Shoes dostępny w ATE.

 

Obserwujcie naszego Instagrama, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami w ATE.