Fila Ray is coming!

fila ray

Najnowsze dziecko marki FILA ma na imię Ray. Spoglądając na design tych butów chyba bez żadnych wątpliwości możemy stwierdzić, że wpisują się idealnie w aktualnie panującą modę butów „dad shoes”. Wykonane są z wysokiej jakości skóry oraz materiałów. W naszym sklepie do kupienia będą dwie kolorystyki: white oraz white/silver. Pierwsza z nich to klasyczna, niemalże na całym bucie biała barwa. Widzimy tylko na niej czerwono-granatowe emblematy marki. Natomiast druga z kolorystyk white/silver posiada srebrny pasek wykonany z odblaskowego materiału 3M i idzie on przez prawie całą długość buta. Do każdego specjalnie wykonanego kartonika FILA postanowiła dorzucić dodatkową parę sznurówek.
Europejska premiera modelu Ray nastąpi 20.06.2018 i będzie ona dostępna tylko w kilku wybranych sklepach w Polsce i Europie!
Sprzedaż stacjonarna ruszy w najbliższą środę (20.06) o godzinie 11.00, natomiast online będziecie mogli je kupić od godziny 12.00. Na jedną osobę przysługuję tylko jedna para! Produkt jest również wyłączony z jakiegokolwiek rabatowania.

Fila Ray White Wmn
FS1SIA1160
Fila Ray White/Silver Wmn
FS1SIA1165

20.06.2018
11.00 – in store
12.00 – online