FireStuff i FIT BATTLE – eventy w ATE

FireStuff x ATE ekipy

Pewnie już wiecie, że w ATE nie ograniczamy się jedynie do codziennej sprzedaży, ale organizujemy dla Was również niecodzienne eventy!

Ekipa FireStuff PL i klienci w sklepie ATE

19. czerwca w naszym sklepie odbyło się wydarzenie organizowane we współpracy z FireStuff PL. Ci, którzy tego dnia nas odwiedzili mogli powiększyć swoje streetwearowe kolekcje o limitowane itemy, na co dzień dostępne na instagramie @firestuffpl. Teesy i bluzy Supreme, Palace czy MISBHV to tylko niektóre z rzeczy, które czekały przy Garncarskiej 4.

Jednak nie samymi zakupami żyje człowiek. Podczas wydarzenia zorganizowaliśmy również FIT BATTLE, czyli konkurs na najlepiej dopasowany outfit. Event został ogłoszony na naszym fanpage’u z tygodniowym wyprzedzeniem, tak abyście mieli wystarczającą ilość czasu na stworzenie idealnej stylówki. Po południu w dniu wydarzenia zaproszony przez nas fotograf (Peter Head) zrobił zdjęcia osobom chętnym do udziału w konkursie. I to był kluczowy ruch, ponieważ dalsza część zabawy odbyła się w internecie. O tym, które fity zgarną nagrody decydowali sami obserwujący fanpage ATÉ zostawiając reakcję pod wybranym zdjęciem.

 

Event ATE - Fit Battle - dziewczyna, która wygrała konkurs

Fit Battle - uczestnik konkursu

Przez cały dzień ekipy FireStuff PL i nasza czuwały nad klimatem eventu – limitowane itemy, Fit Battle, nagrody czy darmowe napoje sprawiły, że to wydarzenie na długo zostanie w naszej pamięci! Na kanale FireStuff PL na YT możecie zobaczyć specjalnie przygotowane wideo. 

Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy odwiedzili tego dnia nasz sklep! A dla tych, którzy nie mogli wpaść mamy kilka fotek z eventu. 

Klienci ATE oglądają ubrania.

FireStuff w ATE - Gosha Flag Tee

Klienci - event w ATE -Supreme Tee

Klienci oglądają produkty na evencie w ATE

Buty Balenciaga

Buty Nike SB Dog Walker

Supreme Tee

Sprawdzajcie newsy na naszych socialach – fanpage’u na Facebooku i Instagramie. Nie pozwól aby ominęły Cię następne eventy w ATE!

Do zobaczenia!