Native w ATE

native_ate_poznan_1

Do marek dostępnych w ATE dołącza kolejna nowość – Native. Buty kanadyjskiej marki możecie znaleźć już teraz w naszym sklepie przy ulicy Garncarskiej oraz w sklepie internetowym. Zapraszamy Was do zapoznania się z wyjątkową historią tej rewolucyjnej firmy.

Wegańska rewolucja

Native powstało w 2009 roku w kanadyjskim Vancouver. Od samego początku założycielom marki przyświecała idea, by tworzyć obuwie praktyczne i wygodne, jednak czynnikiem, który wyróżnia je na rynku jest coś zupełnie innego. Buty produkowane przez Native są w 100% wegańskie, co oznacza, że w wykorzystane w ich produkcji materiały nie są pochodzenia zwierzęcego.

Troskę o środowisko naturalne, w szczególności redukcję śladu węglowego doceniają organizacje na całym świecie, w tym chociażby PETA. Native włącza się również w wiele akcji charytatywnych, przekazując swoje produkty tym najbardziej potrzebującym.

Kolorowy minimalizm

Buty wegańskie Native dostępne są w wielu oryginalnych kolorach, a ich oryginalną sylwetkę nie sposób pomylić z modelami innych producentów. Ze względu na wykorzystane materiały, wydają się być idealną propozycją na jesień. Cholewka oraz podeszwa wykonane z tworzywa gwarantują nieprzemakalność, dzięki czemu żaden deszcz, czy pierwszy śnieg nie będzie im straszny!

Minimalistyczny design butów Native Fitzsimmons nadaje im charakteru unisex, dzięki czemu będą one wyglądały dobrze u każdego, niezależnie od płci. Wpadnijcie do naszego sklepu, by przekonać się, jak te buty prezentują się na nodze. Sprawdźcie poniższe zdjęcia i koniecznie zajrzyjcie do naszego sklepu online, gdzie znajdziecie buty Native.