NEIGE w ATE

koszulka_neige_blessing_t_shirt_white_4

 

Kolekcja wiosna/lato 2020 polskiej marki NEIGE już w ATE! 

 

NEIGE od 2011 roku tworzy projekty, które łączą streetwear z elegancją. Minimalistyczne wzory uzupełniane są unikatowymi detalami. Takie połączenia wyróżniają tę markę na tle innych. Od kilku lat cieszy się ona rosnącą popularnością zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Zobaczcie sami jak o NEIGE piszą się różnego rodzaju pisma, między innymi Highsnobiety czy Vogue Polska.

W kolekcji SS20 możemy zauważyć  wpływy estetyki biurowej – nie wyobrażajmy sobie jednak typowo korporacyjnego dress code’u. Jak to NEIGE ma w zwyczaju, wszystkie ubrania i akcesoria są interpretowane na swój sposób, sprawiają wrażenie futurystycznych i trochę nie z tego świata. 

Do naszego sklepu trafiło sporo itemów z najnowszej kolekcji NEIGE SS20. Znajdziecie u nas m.in. unisexowe T-shirty Pegasus czy Blessings, które wyróżniają się fantastyczno-futurystycznymi nadrukami. W kolekcji damskiej NEIGE dostępnej w ATE znajdują się również bardzo kobiece sukienki i topy wykonane z mechanicznie gniecionego materiału. Taki zabieg sprawił, że po raz kolejny minimalistyczne projekty zyskały nieoczywistego charakteru. 

Blessings Tee - NEIGE w ATE

Pegasus T-shirt - NEIGE w ATE

Różowa sukienka NEIGE z mechanicznie gniecionego materiału

Marka zadbała również o ciekawe akcesoria. U nas możecie zaopatrzyć się na przykład w robione na zamówienie torby. Kształt nawiązujący do mody sprzed 20 lat w połączeniu z materiałem holo i metalowymi kółeczkami zamiast materiałowego paska nadają na pozór zwykłej torebce wyjątkowego charakteru. 

Torba O Rings Bag Holo - Neige w ATE

 

Nie czekajcie i sami przekonajcie się o wyjątkowości projektów NEIGE!