O nas

O nas

ATE powstało w 2017 roku jako concept store skupiający się na sprzedaży wyselekcjonowanych marek głównie z segmentu marek ulicznych. W naszym sklepie można było znaleźć produkty takich brandów jak chociażby: Stussy, Carhartt WIP, FILA i wiele innych.

Jesienią 2020 roku sklep stacjonarny przy ulicy Garncarskiej 4 w Poznaniu został przejęty przez Street Supply, z którymi nawiązaliśmy długofalową współpracę.

O nas

Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu wielu osób, ATE stało się nie tylko sklepem internetowym oferującym unikatowe produkty, stało również się agencją marketingową tworzącą pr, eventy i produkującą content marketing.

Jako agencja zajmujemy się kompleksowym tworzeniem kampanii reklamowych, planowaniem strategii i jej wdrażaniem, koordynacją i realizacją eventów oraz tworzeniem sesji fotograficznych. Jesteśmy biegli na platformach social mediowych takich jak: Facebook, Facebook Business czy Instagram.  Konsekwentnie wdrażamy w życie nasze projekty na zlecenia zarówno tych wielkich, globalnych brandów jak i lokalnych marek odzieżowych.

O nas

Na stronie atepoznan.pl znajdziecie wybrane przez nas produkty głównie polskich marek oraz nasz merch. Od początku istnienia bardzo zależało nam aby ATE było czymś więcej niż tylko zwykłym sklepem odzieżowym. Fascynacja sztuką sprawiła, że zaangażowaliśmy się w działalność z artystami co zaowocowało powstaniem strefy ATE ART – sprzedaż obrazów, grafik, rzeźb i dzieł sztuki użytkowej stworzonych przez artystów. Stale również współpracujemy z muzykami.

Jeżeli zainteresowaliśmy Ciebie, to śmiało odezwij się do nas! Jesteśmy bardzo otwarci na współpracę i nowe działania!

Zaufali nam:

Formularz kontaktowy