Prezentacja najnowszej kolekcji Neige AW17

fejs3-1170x780

Dzień 18 listopada 2017 pozostanie na długo w naszej pamięci. Przy współpracy z marką Neige oraz poznańskim klubem Projekt Lab udało nam się dokonać rzeczy wielkich! O tym co dokładniej działo się tego dnia przeczytacie w dalszej części wpisu 🙂

Nie potrafimy przejść obojętnie wobec niektórych rzeczy, to już chyba wiecie. Tak właśnie było również w przypadku najnowszej kolekcji polskiej marki Neige. Najnowszy sezon nawiązuje do starych gier na konsole telewizyjne i obejmuje t-shirty, hoodie, spodnie, kurtki czy nawet szalik czy plecak. Postanowiliśmy Wam to wszystko przybliżyć i z tej okazji zorganizowaliśmy launch party w naszym sklepie przy ulicy Garncarskiej 4 w Poznaniu. Tego dnia mogliście zobaczyć całą nową kolekcję. O dobrą muzykę zadbali Lux Familiar, ENES oraz Trap Door natomiast Łomża Jasne Pełne zadbała o spragnionych.

Po kilku godzinach kontynuowaliśmy całość w klubie Projekt LAB, gdzie tego wieczoru zagrało kilkunastu dj i producentów z kraju i za granicy! Dotarliśmy na miejsce chwilę po północy gdzie Dedekind Cut zaczynał swój bardzo ciekawy występ. Był to początek wspaniałej nocy! 

Na scenie po amerykańskim producencie, którego możecie kojarzyć z współpracy z Joey Badass’em główną sale w klubie przejęli Sinjin Hawke oraz Zora Jones. Duet zagrał prześwietny, bardzo energiczny set! Nie zabrakło oczywiście kawałka Wolves Kanye West’a, za który odpowiedzialny jest sam Sinjin Hawke!
W międzyczasie na scenie barowej zagrali głównie lokalni producenci po kolei: Śniegu, Łukasz Kowalka (Duszne Granie), Lux Familiar oraz Zboro. W okolicach godziny 2-3 na scenie nastąpiła zmiana i mogliśmy usłyszeć warszawskiego producenta ENESa, który wraz z Raqiem zagrali b2b. Na zakończenie main został przejęty przez bujający Trap Door.

Bawiliśmy się tak wyśmienicie, że prawie zamknęliśmy klub 🙂 W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli przy organizacji tych dwóch eventów oraz tym, którzy tak jak my, nie przeszli obojętnie wobec świetnych ubrań i dobrej muzyki! Do zobaczenia przy kolejnych imprezach już wkrótce!