Projekt foto dla ATE

projekt_foto_ate

Wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowych akcji. Nasz dobry znajomy i świetny fotograf, PeterHead (Piotrek Głowacki), postanowił pomóc nam w tych niełatwych czasach i zorganizował projekt foto dla ATE.

Na czym on polegał? Piotrek zaprosił do współpracy osoby, które na co dzień odwiedzają nasz sklep i robią w nim zakupy. Klaudia, Monika i Mateusz dostali do dyspozycji ubrania, które dostępne są w ATE a Peter Head zrobił im mini sesję zdjęciową. 

Zobaczcie efekty ich pracy!

Klaudia ma na sobie koszulkę Carhartt Work In Progress z neonowym logo i kurtkę tej samej marki. Na drugim zdjęciu widzimy T-shirt Carhartt WIP z kieszonką i brelok z logo Carhartt założony jako naszyjnik.

Klaudia e czarnym T-shircie z logo Carhartt WIP i kurtce Carhartt WIP.

Koszulka Carhartt WIP Lime - projekt fotograficzny w ATE

Druga dziewczyna, która wzięła udział w projekcie fotograficznym Piotrka dla ATE to Monika. U niej możemy zobaczyć fit stworzony z połączenia trzech marek – Champion, adidas i Carhartt WIP.

Monika dla ATE       

ATE - Monika

Outfit z koszulką Carhartt WIP - projekt fotograficzny dla ATE

 

Mateusz ma na sobie klasyczną nerkę Carhartt WIPT-shirt z logo tej marki.

Mateusz - koszulka Carhartt WIP

Projekt fotograficzny dla ATE - outfit Carhartt WIP

Cieszymy się, że są wokół nas osoby, na które można liczyć nawet w trudnych czasach. Taki projekt foto dla ATE był na prawdę świetnym pomysłem! Na Instagramie Piotrka znajdziecie więcej jego prac, a na koncie ATE info o najnowszych projektach i eventach w naszym sklepie.