Rains w ATE

rains

Rains – gwarancja wodoodporności i dobrego stylu

Duńska marka Rains to kolejny brand, który wkracza na półki naszego sklepu. Stylowe, wodoodporne ubrania i akcesoria stanowią niezbędnik na nadchodzącą jesień. Nieprzemakalne kurtki w oryginalnych wzorach i fasonach pojawiły się już w ATE.

Rains powstało w 2012 w Skandynawii i to właśnie z dziedzictwa tego regionu czerpie inspiracje do tworzenia swoich ubrań. Możemy śmiało powiedzieć, że w dziedzinie ochrony przeciwdeszczowej Duńczycy są ekspertami, gdyż w ich kraju około 1/3 całego roku to właśnie dni deszczowe. Początkowo tworząc pojedyncze rzeczy, marka szybko zyskała na popularności, wydając na następny sezon pełną kolekcję ubrań i akcesoriów dostosowanych do deszczowej pogody.

Podczas gdy większość firm stawiała przede wszystkim na wykorzystanie technologii ponad wygląd produktu, Rains poszło inną drogą. Głównym założeniem wszelkich projektów jest łączenie funkcjonalności z modą. Dzięki temu deszczowa pogoda, która zwykle mogłaby stanowić problem, staje się okazją do zaprezentowania unikalnych ubrań marki, a przede wszystkim daje gwarancję pozostania suchym w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Kurtki nieprzemakalne, wodoodporne plecaki i torby firmy Rains znajdziecie już dziś w ATE pod stałym adresem – ul. Garncarska 4 Poznań oraz w naszym sklepie internetowym.