Secrid – nowoczesne card holdery

IMGP0092

Coraz więcej osób odchodzi od dużych portfeli, gdzie oprócz dokumentów i kart posiadamy kolekcję zdjęć rodzinnych oraz liczne stare paragony. Świat dąży do minimalizacji, a marka Secrid znakomicie zdaję sobie z tego sprawę.

Pochodzący z Holandii brand specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości, nowoczesnych card holderów. Marka składa się już z kilkuset pracowników, których średnia wieku wynosi 27 lat! Tak młody team pozwala na ciągłe ulepszanie produktu.

Akcesoria marki Secrid dzielimy na kilka rodzajów. W ofercie mamy najprostszy card holder, cardslide z dodatkową przegrodą na klucze czy monety, miniwallet z dodatkowymi kieszeniami, slimwallet oraz twinwallet, czyli podwójny card holder. Każdy z tych przedmiotów może być dodatkowo zdobiony materiałem czy skórą. O warianty kolorystyczne też nie musimy się martwić, bo jest ich naprawdę dużo. Każdy card holder mieści minimum 6 kart lub innych dokumentów, takich jak dowód osobisty czy prawo jazdy. Za pomocą jednego ruchu palcem i kliknięcia poprzez małą dźwignię umieszczoną w narożniku portfela nowej generacji „wyskakuje” nam jego zawartość. Zawsze karty są tak wysuwane, że bez problemu dokonamy płatność zbliżeniową.

Warto również wspomnieć, że holenderski brand daje nam do podstawowej dwuletniej gwarancji dodatkowy rok. Wystarczy wejść na www.secrid.com/register i zarejestrować swój card holder wpisując numer produktu podany na każdym z artykułów tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego brandu i zrobienia kroku w przyszłość z Secrid!