Secrid – poznaj dokładniej tę markę

portfele_secrid_ate_poznan

Marka Secrid to holenderskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wysokiej jakości nowoczesnych portfeli. Tak innowacyjny produkt przykuł naszą uwagę i postanowiliśmy przybliżyć Wam historię oraz cały proces powstawania tego niezwykłego produktu.

Kilka wersji użytkowych
Portfele dzielimy na kilka wersji użytkowych. Najbardziej popularną oraz pierwszą był Cardprotector, który to mieści do 6 kart kredytowych czy innych dokumentów typu prawo jazdy, legitymacja czy dowód osobisty. Powstał on drugiego października 2009 roku. Krótko po tym projektanci postanowili zgłosić swój produkt na targi Red Dot Design, które nazywane są przez niektórych potocznie „Oscarami designu”. Jury składające się z niezwykłych osobliwości artystycznych jednogłośnie stwierdziło, iż nowoczesny Cardprotector zasługuję na wygraną w tym konkursie!

Po utworzeniu bazowego cardprotectora projektanci poszli za ciosem i stworzyli kolejno: miniwallet, slimwallet oraz twinwallet
Wersja miniwallet charakteryzuje się tym, że slimwallet został obudowany skórą pochodzenia roślinnego oraz zostało dodane kilka dodatkowych kieszeni. Dodatkową przestrzeń możemy wykorzystać na banknoty, monety czy swoje zachcianki. Slimwallet w zasadzie niewiele różni się od wspomnianego wcześniej miniwalletu, jednak różnice możemy dostrzec gołym okiem. Zapięcie umieszczone na środku portfela jest tą różnicą. Z kolei wersja twinwallet to nic innego jak podwójny cardprotecor obudowany skórą i dodatkowymi kieszeniami.

Certyfikat RFID

Każdy portfele wychodzący z fabryk Secrid jest stworzony z lekkiego aluminum, które posiada certyfikat RFID. Oznacza to, że żadne urządzenie typu czytnik kart nie jest w stanie bez naszej wiedzy dokonać transakcji zbliżeniowej! Specjalna powłoka aluminium powoduje odbicie wszelakich fal przez co możemy być spokojni o niepożądaną transakcję.

Wzorowy pracodawca
Na sukces marki na pewno złożył się dział kreatywny, którego średnia wieku osoby pracującej wynosi zaledwie 29 lat! Skoro o zatrudnieniu mowa, to należy podkreślić fakt, że brand również nie wyklucza osób z niepełnosprawnościami. W holenderskiej miejscowości Leiden powstała fabryka, która wytwarza pewną ilość części niezbędnych do produkcji portfeli. Za produkcję tych części w głównej mierze są odpowiedzialne osoby niepełnosprawne. Secrid może również pochwalić się tym, że na terenie Holandii utworzyła już ponad 300 miejsc pracy!

W zgodzie z ekologią
Skóra użyta do produkcji jest garbowana metodą roślinną. Co to oznacza? Oznacza to, że przy procesie obróbki skóry nie są wykorzystywane różnego rodzaju środki chemiczne. Skóry są najczęściej maczane w liściach, korach, owocach czy kompostnikach. Tego typu proces pozwala na minimalizację zanieczyszczeń i jest on przeprowadzony w regionie Bretania we Franci. Marka również stale współpracuje z Fair Climate Fund. Organizacją, która ma na celu walkę z emisją dwutlenku węgla do atmosfery ziemskiej.

Zasięg globalny i 3 lata gwarancji

Przez ponad kilkanaście lat swojej egzystencji marka zaprojektowała już kilkaset wydań swojego portfela! Oferta stale jest poszerzana o nowe wzory przy użyciu nowoczesnych technologii. Secrid może się pochwalić wzorami 3D, licznymi wyhaftowanymi wzorami, czy linią cardprotectorów, na których grafiki i napisy są zrobione za pomocą nanolasera. Kilka lat temu powstała również specjalna linia Dutch Martin, za którą odpowiedzialny jest Martin Craftsmanship – holenderski rzemieślnik mający 30 lat doświadczenia przy pracy ze skórami. Secrid dotarło już do ponad 8 milionów klientów, a markę możemy kupić w 8 000 sklepów na całym świecie!

Portfele holenderskiej marki słyną z jakości wykonania oraz z tego, że się po prostu nie psują. Każdy portfel posiada swój unikatowy numer, który możemy wprowadzić na oficjalną stronę Secrid i otrzymać dodatkowy, bezpłatny 3 rok gwarancji!

Zapoznaj się już teraz z portfelami Secrid w naszym sklepie stacjonarnym oraz sklepie online!