ZOA concept w ATE – ozdoby dla domu

swieczka_zoa_concept_medio_3

To, że ATE zapewnia Wam najlepsze streetwearowe itemy pozostaje bez dyskusji. Ale czy wiedzieliście, że mamy w zanadrzu coś zupełnie innego? ZOA concept ma swoim asortymencie niezwykłe rzeczy dla domu – w ATE znajdziecie przepiękne naturalne świecie i naczynia.

Geometryczne tace ZOA concept w ATE

Czym jest ZOA concept?

ZOA concept to marka stworzona przez dwie najbliższe sobie osoby – matkę i córkę. Jest to duet idealny: mama – z zawodu nauczycielka z milionem pomysłów na minutę, córka – studentka grafiki komputerowej z zacięciem na tworzenie ekologicznych, unikatowych projektów. Marka ZOA powstała, by założycielki mogły dać upust swojej kreatywności oraz chęci dzielenia się pięknem i wyjątkowością. 

Filozofią marki jest czerpanie radości z prostych rzeczy ale również tworzenie niekonwencjonalnych wzorów, które mogą być wykorzystywane w codziennym życiu. Ich świecie i tace o różnym kształcie będą ciekawym, nietypowym dopełnieniem przestrzeni.

Produkty ZOA concept w ATE

Zacznijmy od świec, które dostępne są w naszym sklepie. ZOA produkuje świece wykonane w pełni z naturalnych składników. Wosk sojowy to odnawialny surowiec, który jest neutralny pod względem emisji CO2. Dodatkowo, przy produkcji świec ZOA concept wykorzystuje naturalne olejki eteryczne i zapachowe. Dzięki temu możecie mieć pewność, że będą one bezpiecznie i długo się dla Was palić! 

Świece ZOA concept - wzór zielona Monstera

Każda ze świec (bez względu na rozmiar) znajduje się w betonowym słoiku, który od początku produkcji powstaje w Polsce. Jest to dodatkowy atut tego produktu – po wypaleniu się świec słoiki mogą posłużyć np. jako doniczki czy pojemniki. Tu nie ma ograniczeń!

Duża świeca - wzór monsteraMała świeca ZOA concept - szara

W ATE dostępne są również nietypowe tace. Naczynia te wykonane są z betonu a ich produkcja również od początku odbywa się w Polsce. W naszym asortymencie posiadamy na przykład podłużne tace, które świetnie nadają się do przechowywania biżuterii, kosmetyków, małych roślin, świeczek czy nawet owoców. Ich nowoczesny, minimalistyczny design sprawia, że bedą świetnym dopełnieniem wnętrza.

Podłużne tace z betonu

Innym naczyniem, które możemy Wam zaproponować jest płaska, geometryczna taca (dostępna w kilku rozmiarach). Temu produktowi również nie można przypisać tylko jednego zastosowania. ZOA zostawia użytkownikom pole do popisu.  I trzeba przyznać, że nie jest to klasyczna, nudna tacka!

Geometryczne tace z betonu

Warto zauważyć, że każde z naczyń robione jest ręcznie, na zamówienie. Dlatego poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie się od siebie różnić. Dzięki temu możecie mieć pewność, że wasz zakup jest jedyny i niepowtarzalny!

Koniecznie sprawdźcie ZOA concept w naszym sklepie!